+38 (095) 221-42-31
+7 (978) 085-88-10
info@abigben.com abigben
Личный кабинет
Войдите через одну из предложенных социальных сетей:

Или войдите, используя свой e-mail и пароль:
E-mail:
Пароль:
  Забыли пароль?

Еще не зарегистрированы?

Регистрация
Мы в социальных сетях:

Хто володіє інформацією - той володіє світом | Статьи

Хто володіє інформацією - той володіє світом

Хто володіє інформацією - той володіє світом, а хто володіє знанням іноземних мов - той беззаперечно відкриває перед собою ще ширший спектр можливостей цього світу.

Мова відбиває національний характер, менталітет. Тому, мабуть, і побутує так широко вислів, що людина стільки разів людина, скільки мов вона знає. Безумовно, сучайсний світ потребує знання людиною англійської мови, щоб вільно спілкуватися з людьми різних країн і народів. Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми. Але важливо знати не лише лексичну та граматичну складові тієї чи іншої мови, а й розуміти те, що в ній закладено, культуру, етнос країни, якій належить мова.  Вивчаючи мову, людина паралельно має ретельно ознайомитися з історією країни, мова якої її цікавить, з її традиціями, звичаями, обрядами, з її повір'ями, святами, з усім тим, що може виявити національний характер. Адже в мові часто трапляються такі випадки, коли, не знаючи історії чи культури, ти не зрозумієш суті висловленого, бо мова — це дзеркало дійсності, це губка, яка вбирає в себе все, що відбувається навколо, це те, що найшвидше реагує на зміни в житті і фіксує їх навіть тоді, коли осторонь залишається історія. Так, наприклад, не знаючи міфології, традицій, не осягнувши особливостей мислення і національного характеру, людина не зможе зрозуміти фразеології мови, або зрозуміє певне стійке словосполучення буквально. 

Сьогодні, існує безліч способів вивчення іноземних мов: мовні курси, перегляд іноземних фільмів, читання книг мовою оригіналу, прослуховування пісень. У тім, якнайкраще мову можна вивчити і сприйняти, перебуваючи у середовищі носіїв. Пізнаючи життя, побут, культуру, людина проймається ними. Вона зможе знайти в культурі певного народу щось близьке для себе, зможе реалізовувати себе певним чином. Якщо людина осягне спосіб життя і мислення людей, мову яких вона вивчає, то, спілкуючись з ними, буде своєю для цих людей, при цьому не буде втрачати свого життєвого досвіду. Знаючи кілька мов, вона зможе перевтілюватися в носіїв цих мов, однаково комфортно себе відчувати. Вона не буде відчувати себе не в своїй тарілці, знаходячись у чужій країні, бо зможе стати її частинкою. Людина, що зуміє на такому рівні засвоїти певну мову, спілкуючись нею, щоразу буде ставати іншою, буде підніматися над загалом. Ми маємо розуміти, що вивчення мов вікриває перед нами величезний спектр можливостей: вільне спілкування з людьми інших народів, можливість отримати високооплачувану роботу, відсутність мовного бар’єру в подорожах, здатність розуміти іноземні пісні, книги та безліч іншого. Сьогодні відсоток охочих вчити іноземні мови зростає з кожним роком.

Лідером у вивченні лишається англійська мова, хоча й починає поступатися більш перспективним східним мовах, адже англійська давно вже стала базовою, тобто елементарно «маст хев». Німецька та арабська мови також користуються чималим інтересом. Цікаво, що приблизно 90 % опитуваних користувачів одного з сайтів  вважають, що навіть, якщо вони не будуть в майбутньому працювати перекладачами, то знання іноземних мов все одно знадобиться їм у житті.

Отже, ми чітко бачимо, що у наш час з'являється все більше і більше охочих знати іноземні мови. Вони розуміють важливість їх вивчення. Вони не вважають це прагнення лише даниною моді, а замислюються про ті переваги, які дає знання іноземних мов будь-якій культурній людині. Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду. Адже, як відомо, престижні організації, зазвичай, або самі є представниками іноземних фірм, або ведуть з ними активну партнерську діяльність. А там без знання іноземної мови не обійтися! Іноземні мови покращують якість нашого життя у всіх її сферах.

aBigBen.com

Последние статьи

Іноземні мови по Skype
Життя підносить нам сюрпризи, всі деталі неможливо розпланувати і хто знає в якому віці, в який час в тебе з'явиться можливість…
Хто володіє інформацією - той володіє світом
Хто володіє інформацією - той володіє світом, а хто володіє знанням іноземн…
Изучение иностранных языков вместе с aBigBen.com
Погрузитесь в удивительный мир изучения иностранных языков вместе с aBigBen.com!

Новогодние праздники от aBigBen.com!

Встречай Новый Год и Рождественские праздники вместе с aBigBen.com!


Дистанционное обучение. Достойная альтернатива?
Новые времена – новые методы. Фраза, которая затрагивает всё, что касается прогрессивного развития мира и человеческого общества в…
Все статьи

С нами сотрудничают:


Загрузка...