+38 (095) 221-42-31
+7 (978) 085-88-10
info@abigben.com abigben
Личный кабинет
Войдите через одну из предложенных социальных сетей:

Или войдите, используя свой e-mail и пароль:
E-mail:
Пароль:
  Забыли пароль?

Еще не зарегистрированы?

Регистрация
Мы в социальных сетях:

Іноземні мови по Skype | Статьи

Іноземні мови по Skype

Говорять, що українська мова - солов'їна. Вона милозвучна, спокійна… Я - Українець і пишаюся своєю мовою та все ж таки існує багато різних країн, велике різноманіття мов та діалектів, які захоплюють кожного слухача своїм звучанням, і думаю, що кожному хотілося вивчити хоч одне словечко французькою, німецькою чи китайською мовами.

Важливо вивчати інші мовлення, тому що, ти не тільки розвиваєш свою пам'ять, а вдосконалюєшся, як особистість. Життя підносить нам сюрпризи, всі деталі неможливо розпланувати і хто знає в якому віці, в який час в тебе з'явиться можливість поїхати за кордон, де інша мова. Чим більше можеш, вмієш, знаєш - тим легше буде освоїтися на чужині.

Наприклад, Іспанія. Всім відома корида, фієсти і т.д.

Іспанська мова з характером, норовистістю, говорять швидко та емоційно, частково схожа на італійську, вона приємна і цікава. В цій мові важливо зап'ятати, що перед словом жіночого роду ставиться частка la, перед чоловічим - el. Це цікаво, адже, стільки невідомого, непізнаного, а головне, що кожен може вивчити мову, яка зацікавила! І все починається з мовлення: вивчивши її, зможеш дізнатись про культуру тієї чи іншої країни, традиції, походження, а це історія.

Вивчайте мови, черпайте знання, будьте задоволені собою. Поставте собі за ціль - кожного дня дізнаватися по декілька слів і ви помітите прогрес у вивченні мови.

P.S Цікавий факт: кожна людина володіє 18-ма мовами, а це говорить про те, що немає нічого неможливого!

aBigBen.com

Последние статьи

Іноземні мови по Skype
Життя підносить нам сюрпризи, всі деталі неможливо розпланувати і хто знає в якому віці, в який час в тебе з'явиться можливість…
Хто володіє інформацією - той володіє світом
Хто володіє інформацією - той володіє світом, а хто володіє знанням іноземн…
Изучение иностранных языков вместе с aBigBen.com
Погрузитесь в удивительный мир изучения иностранных языков вместе с aBigBen.com!

Новогодние праздники от aBigBen.com!

Встречай Новый Год и Рождественские праздники вместе с aBigBen.com!


Дистанционное обучение. Достойная альтернатива?
Новые времена – новые методы. Фраза, которая затрагивает всё, что касается прогрессивного развития мира и человеческого общества в…
Все статьи

С нами сотрудничают:


Загрузка...